Komediowe show

Witam Cię serdecznie i zapraszam do mojego świata hipnozy, gdzie doświadczysz niesamowitych chwil czystej zabawy i rozrywki.

Podczas tego show będziesz zadziwiony(a) oglądając swoich krewnych lub znajomych jak będą robić różne rzeczy na swój sposób interpretując sugestie.

Komediowe show Hipnoza po góralsku jest to innowacyjna forma rozrywki, która idealnie nadaje się do różnych rodzajów imprez, takich jak: wesela, urodziny, eventy itp.

W trakcie tego show używam błyskawicznych indukcji hipnotycznych, które sprawiają niesamowite wrażenia i dobrą zabawę dla wszystkich osób, ale osoby, które zdecydują się wziąć udział w komediowych show i wystąpić na scenie, bawią się najlepiej, bo to są nasze hipnotyczne gwiazdy.

Komediowe show jest bardzo wesołą i śmieszną, lecz nie ośmieszającą formą rozrywki. Urodziłem się i mieszkam w góralskiej miejscowości, więc spektakl też jest w gwarze góralskiej, lecz w taki sposób, aby wszyscy mogli zrozumieć.

Nie wiem czy już zdajesz sobie sprawę, jak wiele można wnieść pozytywnej energii i dobrego humoru KOMEDIOWE SHOW HIPNOZA PO GÓRALSKU do Twojego eventu, które sprawi, że będzie on niezapomniany przez wiele lat.

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną

Maciej Klimczak

tel. 880 399 941

E-mail: kontakt@hipnoza.maciejklimczak.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu weryfikacji zgłoszenia.